Večery pro muže

Večery pro muže

Každé první úterý v měsíci, mimo prázdniny, probíhá setkávání mužů nad mužskou spiritualitou. Začíná se ve 20 h v refektáři sušického kláštera. Nejbližší setkání je výjimečně naplánováno na 18. ledna 2022.

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

Každé třetí pondělí v měsíci, s výjimkou prázdnin, se scházejí v klášteře ženy ke společné modlitbě. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Současný cyklus má téma "Dary nedokonalosti". Nejbližší setkání bude 17. ledna 2022.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h, s výjimkou letních prázdnin, jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půlhodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy komunity Cenacolo. Nyní vše probíhá v klubovně.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorace

Srdečně Vás zveme na adoraci Nejsvětější svátosti, která se koná každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h. Aktuálně se scházíme v klubovně. Vchod do ní najdete naproti kostelu Matky Boží.

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino", které se koná obvykle první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Těšíme se na viděnou snad 5. února 2022.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází po celý rok každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Vstup najdete naproti kostelu Matky Boží.

Číst dál...