Modlitba chval

Sušické společenství Jozue vedlo Modlitbu chval o prvních čtvrtcích v měsíci v historickém refektáři kláštera od 20 do 21.30 h. Aktuální situace větším setkáním nepřeje.

Číst dál...

Frantisek kresba 150

Setkávání mládeže v klášteře

Jednotlivá setkání probíhají za asistence bratra kapucína v krbovce kláštera o sobotách s výjimkou prázdnin. Setkání začínají v 18.30 h. Nechcete (po skončení pandemie) přijít?

Číst dál...

Modlitby zen

Modlitby žen

Každé třetí pondělí v měsíci, s výjimkou prázdnin, se scházejí v klášteře ženy ke společné modlitbě. Modlitba probíhá od 20 do 21.15 h. Letošní cyklus má téma "Dary nedokonalosti". Setkání jsou momentálně pozastavena.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h, s výjimkou letních prázdnin, jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půlhodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy komunity Cenacolo. Nyní se nekoná.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorace s úvodem do modlitby

Srdečně Vás zveme na adoraci Nejsvětější svátosti, která se koná každou sobotu, i během prázdnin, vždy od 19 do cca 20.15 h. Aktuálně se scházíme v klubovně.

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Rádi Vás zveme na "Cappuccino", které se koná obvykle první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení farníků a přátel u speciálně připravené kávy. Těšíme se na viděnou snad v květnu či červnu 2021.

Číst dál...

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází po celý rok každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Vstup najdete naproti kostelu Matky Boží. Nyní se ve středy modlíme u Sv. Felixe v 19 h nešpory.

Číst dál...