Křesťan a peníze

V rámci Večerů pro muže zveme do Sušice v úterý 18. ledna 2022 ve 20 h na přednášku Mgr. Vladimíra Ledviny "Křesťan a peníze" s podtitulem "Podnikání podle biblických principů". 

Číst dál...

jezulatkopraniwebVánoční sušické přání

Při liturgii se už neslo v průvodu nově vyřezané Jezulátko. Nicméně k přání se nám hodilo ještě nehotové. Třeba Vás následující slova trochu potěší a vánočně naladí.

Číst dál...

vdecnostzdravotnikumwebDny vděčnosti zdravotníkům v Sušici

V rámci diecéze probíhá přes advent i Vánoce, tedy do 9. ledna 2022, akce na podporu zdravotníků. Náš klášter se do ní – spolu s Vámi – také rád zapojí.

Číst dál...

vanocewebVánoční svátky v Sušici

Pokud hledáte, jak budeme v kapucínském kostele sv. Felixe slavit Vánoce, jste tu správně. Připojujeme i aktualizované časy vánočních bohoslužeb u Sv. Václava a v okolí Sušice. Též se zde dočtete, kdy se bude před svátky zpovídat.

Číst dál...

veceryduchotcovstviwebVánoční příběh v Sušici

V neděli 19. prosince 2021 jste zváni do klášterního refektáře na průsvitové divadlo. Paní Liběna Svobodová nám přiblíží události kolem narození Betlémského dítěte. Představení je určené pro dětské i dospělé diváky a začíná ve 14.30 h.

Číst dál...

adventproženy21webSušický Advent pro ženy

V neděli 12. prosince 2021 v rámci "Adventu pro ženy" si můžete přijít poslechnout zamyšlení sestry Vlasty Čaplové nad třemi příchody Ježíše Krista. Kdy a kde? V refektáři sušického kláštera od 14.30 h.

Číst dál...