nemsuswebSetkání zdravotníků u kapucínů

Je to jednoduché: v Sušici chodíme do nemocnice a zdá se, že uzrál čas, aby Sušická nemocnice také přišla do kláštera. Ve středu 16. června 2021 od 16 h bychom rádi poděkovali všem zdravotníkům za jejich nasazení během minulých měsíců.

Číst dál...

kostelHrobka a klášter v audioprůvodci

Město Brno má nového audioprůvodce. Je online a posluchači se v něm dozví nejen o konkrétních historických památkách, ale též o významných lokalitách, městských částech nebo ulicích. Svůj prostor dostala i Kapucínská hrobka s klášterem.

Číst dál...

netr2021 1Netradiční pobyt pro mladé lidi

Zveme mladé lidi na týdenní pobyt do našeho kláštera v Olomouci od 4. července 2021. Čas bude naplněn modlitbou, prací, výlety. Pokud tě oslovuje tato nabídka, můžeš se přihlásit na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

lenkasasinovawebDivadlo v sušickém klášteře

Do kláštera na břehu Otavy opět po roce zavítá herečka Lenka Sasínová. Tentokrát nám převypráví a přehraje dva pohádkové příběhy: O perníkové chaloupce a Červenou karkulku. Budete-li mít čas a chuť, přijďte v neděli 27. června 2021 ve 14.30 h.

Číst dál...

Balzam mKapucínský balzám

Letos ve spolupráci s Klášterní oficínou jsme obnovili dědictví našich bratří a to Kapucínský balzám, který historicky spadal do kategorie léčiv (viz historická etiketa), ale nyní je k dispozici jako doplněk stravy.

Číst dál...