Modlitby zen

Modlitby žen

Modlitební setkání žen, které prošly seminářem obnovy v Duchu svatém. V Sušici se schází momentálně čtyři skupiny. Náš kostel a klášter je zázemím pro dvě z nich. Každé třetí pondělí v měsíci zde probíhá také společná modlitba všech skupin, která je otevřena i ostatním ženám. Při ní je možné využít svátosti smíření a přímluvné modlitby.

Číst dál...

KomunitaCenacolo

Komunita Cenacolo

Každé pondělí od 18 h jste srdečně zváni do sušického kostela sv. Felixe na modlitbu svatého růžence za závislé a na půl hodinovou tichou adoraci. Modlitba je vedena bratry kapucíny a členy Komunity Cenacolo. Poprázdninové setkání je naplánováno na 10. září 2018.

Číst dál...

Adorace 2018 150

Adorační chvály

Srdečně Vás zveme na adorační chvály, které se konají každou sobotu vždy od 19 do asi 20.15 h. Letos Vás rádi přivítáme i o letních prázdninách.

 

Kafiste 150Cappuccino u kapucínů

Srdečně jste zváni na cappuccino u kapucínů, které se koná každou první sobotu v měsíci po ranní mši svaté, s výjimkou letních prázdnin. Jedná se o neformální posezení místních farníků u speciálně připravené kávy. Po prázdninách (a po pouti na Andělíčku) začínáme 6. října 2018.

Terciari SusiceSekulární františkánský řád

Místní bratrské společenství Sekulárního františkánského řádu se schází každou středu od 19 h do 20.30 h v refektáři našeho kláštera. Setkání probíhá i během prázdnin.

Číst dál...