HeryanwebLadislav Heryán v Sušici

Ve středu 15. ledna 2020 přivítáme salesiánského kněze, rockera, pastora undergroundu, pedagoga, biblistu, Božího exota a stopaře Ladislava Heryána. Začneme mší sv. v 18 h v klášterním kostele a volně navážeme přednáškou. Přijďte...

 

Pro přednášku jsme zvolili název "Jak a jakého jsem potkal Boha?" a slibujeme si od ní, že se dozvíme něco o životě otce Ladislava a také o jeho představě a vidění Boha. Nicméně se také těšíme, že nám ji okoření i svou kytarou... Předpokládáme, že s touto částí programu začneme asi v 18.45 h. Pokud by nám v kostele sv. Felixe byla zima, přesuneme se do klášterního refektáře.

 

Náš přislíbený host v poslední době vydal hned několik knih: Exotem na této zemi, Stopařem na této zemi, Sami na této zemi? A k biblickým rozhovorům Země bez obzoru přibyla i publikace mapující Heryánův život U Božího Mlýna. A tak po přednášce bude i čas na dotazy, na zakoupení knih a autogramiádu.

 

Jako předochutnávku návštěvy v Sušici přidáváme odkaz na rozhovor z minulého roku.

 

A jen ještě přidáváme poslední aktualitku: liturgii doprovodí sušická kapela, která také zpívá na Modlitbě chval. Při mši sv. budou k dispozici natištěné zpěvníky.

 

V tuto chvíli, už po skončení celé akce, se můžete na stránkách sušické farnosti podívat na několik fotografií

  

Plakát ke stažení

[13. prosince 2019, doplněno 18. ledna 2020]