Debata o politice

s Martinem Fendrychem

Na středu 6. listopadu 2019 chystáme v Sušici od 19 h debatní večer o současné politické situaci. Pozvali jsme na něj bývalého náměstka ministra vnitra, spisovatele a novináře Martina Fendrycha.

 

Zvolený název večera "O současné politické situaci aneb Kam jsme se to vlastně po Listopadu dostali?" dává tušit, kterým směrem by se mohla debata ubírat. Slibujeme si od ní, že by mohla přinést základní orientaci a klíč, jak porozumět současnému politickému dění v České republice. Martin Fendrych má za sebou politickou zkušenost a jako komentátor v současnosti přispívá na server Aktuálně.cz (odtud jsme si s dovolením vypůjčili jeho profilovou fotografii), zároveň je to člověk, který je křesťansky formován.

 

Po úvodním slovu bude prostor na dotazy publika, předpokládáme, že večerem nás budou provázet dva moderátoři: Aleš Jahoda a P. Jan Wirth. 

 

Jak i na plakátu avizujeme: budeme rádi, když přijdete, když vyjádříte svůj názor a když se zeptáte. Bude na to čas cca do 21. hodiny. Do klášterního refektáře se dostanete bočním vchodem naproti kostelu Matky Boží.

 

Plakát ke stažení

[11. října 2019]