Myšlenka na den ze Sušice

V neděli 20. října 2019 si na Radiu Proglas můžete poslechnout krátké slovo k Misijní neděli. Pracovně je nazváno Misionář Jonáš. Tříminutové povzbuzení natočila Radka Rozkovcová s br. Petrem.

Číst dál...

Ohlédnutí až do léta

Nabízíme Vám rozcestník na fotografickou všehochuť, kdybyste se chtěli podívat pod sušickou kapucínskou pokličku z poslední doby. Některé události jsou zachyceny stroze, u jiných se fotograf nechal unést sílou okamžiku. Pokud jste jen trochu zvědaví, vstupte...

Číst dál...

Debata o politice

s Martinem Fendrychem

Na středu 6. listopadu 2019 chystáme v Sušici od 19 h debatní večer o současné politické situaci. Pozvali jsme na něj bývalého náměstka ministra vnitra, spisovatele a novináře Martina Fendrycha.

Číst dál...

Posvícení v Sušici

V neděli 27. října 2019 si připomeneme posvěcení kostela sv. Felixe. Mši sv. v 18 h bude celebrovat br. Dismas Tomaštík OFMCap., kapucínský provinciál. Na bohoslužbě zazpívá farní sbor pod vedením Václava Švehly. Děti se mohou těšit na překvapení po liturgii.

Číst dál...

Frantidek obnova 2017 150

Sušické fotoohlédnutí za Františkem

Děkujeme, že jste přišli s námi prožít Transitus a na druhý den oslavit sv. Františka z Assisi. Jsme rádi za společnou modlitbu, za skvělou přednášku P. Tomáše Petráčka i za přinesené občerstvení.

Číst dál...

Oslava sv. Františka v Sušici

Rádi všechny zveme na "františkánský trojboj": 3. října 2019 na obřad Transitus s následným pohoštěním, v pátek 4. října na samotnou slavnost sv. Františka s přednáškou teologa P. Tomáše Petráčka a 5. října na Cappuccino s kapucíny.

Číst dál...