Společenství při klášteře kapucínů

Sekulární františkánský řád

K terciářům, jak se sekulárním františkánům také říká, patří lidé, kteří se „uprostřed světa“ snaží žít podle evangelia – stejně jako svatý František. Společenství se schází každou druhou sobotu ve 13 h. Setkání začíná adorací, po které následuje sdílení, modlitba a rozjímání. Další informace najdete na stránkách Sekulárního františkánského řádu.

Kontakt: Anna Fojtíková, a.fojtikova(@)seznam.cz, br. Pavel Uhřík, pavel(@)kapucini.cz (duchovní asistent)

Modlitební skupina Padre Pia

Skupina je otevřená pro všechny ctitele otce Pia. Setkání se konají vždy poslední sobotu v měsíci od 9 do 12 hodin. Program začíná modlitbou růžence, následuje mše svatá, adorace, duchovní téma a modlitba Anděl Páně. Podrobnější informace najdete na stránkách Servi della Sofferenza.

Kontakt: Taťána Kestlerová, tkestlerova(@)volny.cz

Anonymní alkoholici

Toto společenství sdružuje lidi, kteří jsou závislí na alkoholu. Jedinou podmínkou členství je touha přestat pít. Ve skupině sdílejí své zkušenosti, sílu i naději, že mohou vyřešit svůj společný problém a pomoci sobě i druhým k uzdravení. Scházejí se každé pondělí (17.30 h). Podrobnosti najdete na stránkách AA.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Jirka: 607 775 549, Hana: 724 770 744

logo loreta

logo hrobka

logo hradcany

logo olomouc