Juda Tadeas web bOhlédnutí za týdnem nové evangelizace

Bratři kapucíni a evangelizační společenství "Cestou k životu" jsme společně prožili týden Nové evangelizace v Praze na nám. Republiky v kostele sv. Josefa od 7. do 12. září 2020. V pátek 11. září jsme se setkali se zástupci policie, kterým jsme vyjádřili podporu a vděčnost, za to, co pro společnost konají. Byl to opět nesmírně požehnaný čas, tak jako i minulý rok.

Zde je odkaz alespoň na některé fotografie: https://www.clovekavira.cz/detail-galerie/1bccd1e0-bea8-4d0c-823d-fa44129f64be

Číst dál...

Modlitební skupina sv. otce Pia

Zveme vás na setkání členů modlitební skupiny o. Pia z Pietrelciny, které se koná vždy první pátek v měsíci v kostele sv. Josefa na náměstí Republiky v Praze. To nejbližší proběhne po letních prázdninách 4. září 2020. Obnovujeme i prvopáteční hodinovou moderovanou adoraci.

Číst dál...

SEKTA PRAHA 2020Upozorňujeme, že v Praze a zvl. na náměstí Republiky se objevují členové korejské sekty Sinčchondži, kteří zpočátku velmi přívětivě lákají mladé katolíky na tzv. biblické hodiny, na psychologický dotazník či výzkum a vznik animovaného filmu nebo muzikálu apod. Tato sekta nespolupracuje s žádnou církví a na jejich webu nenajdeme žádné kontaktní údaje. Cíleně jednají v utajení.

Číst dál...